Cennik

Szanowni Państwo.

W ostatnich miesiącach szczególnie doświadczamy wzrostu kosztów w każdej przestrzeni naszych wydatków. Najbardziej odczuwalne kilkukrotne podwyżki czynników energetycznych nie dają nam złudzeń, iż jest to proces krótkotrwały. Niestety skutki podwyżek nie pozostają bez wpływu na koszty utrzymania naszego domku w ogrodzie. Bardzo nam przykro, że zmusza to nas do dokonania, po raz pierwszy od 2017 roku, podwyżki stawek za wynajem. Mamy nadzieję, że wprowadzona z dniem 01.11.2022 podwyżka nie zniechęci Państwa  do korzystania z naszej oferty. Zarezerwowane wcześniej terminy oczywiście będą opłacane według stawek sprzed podwyżki.

Z wyrazami szacunku.
Ela i Marek Jeziorscy.

Wynajem (cały domek) za dobę:

 • dla jednej osoby – 200 zł brutto za dobę
 • dla dwóch osób – 250 zł brutto za dobę
 • dla trzech, czterech osób – 300 zł brutto za dobę
 • Możliwość wystawienia faktury VAT
 • Płatność gotówką na miejscu lub przedpłata
 • Płatność za pomocą bonu turystycznego

U nas można płacić za pobyt bonem turystycznym. Musi to być jednak rezerwacja bezpośrednia, dokonana telefonicznie 784 013 772 lub mailowo kontakt@domekwogrodzie.pl. Po uzgodnieniu terminu pobytu, poprosimy o podanie kodu bonu turystycznego. Domek będzie na Państwa czekał w ustalonym wspólnie terminie. Zapraszamy do kontaktu oraz rezerwacji.

Regulamin

 1. Pokój w apartamencie wynajmowany jest na doby.
 2. Doba pobytu trwa od 14.00 do 11.00 dnia następnego.
 3. Dopuszcza się zmianę godzin po uprzednim uzgodnieniu.
 4. Gość może korzystać z lokalu w celach tylko i wyłącznie mieszkaniowych. Nie może przekazywać apartamentu osobom trzecim.
 5. Zameldowanie Gościa odbywa się poprzez wypełnienie i podpisanie Karty meldunkowej (umowy).
 6. Osoby nie zameldowane nie mogą przebywać w apartamencie po godz. 22.00.
 7. Obowiązują ogólne zasady porządku i spokoju publicznego w tym tradycyjnej ciszy nocnej  od 22.00 do 6.00 rano. Przekroczenie tych zasad upoważnia wynajmującego do zerwania umowy.
 8. Przez cały czas pobytu w apartamencie dzieci do lat 13 muszą znajdować się pod opieką i nadzorem dorosłej osoby.
 9. Zwierzęta przyjeżdżające z Gośćmi muszą znajdować się pod ich opieką. Usuwanie odchodów  zwierząt jest obowiązkiem ich właścicieli.
 10. Na terenie apartamentu obowiązuje całkowity zakaz palenia wyrobów tytoniowych.
 11. Gość apartamentu ponosi pełną odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia powstałe z jego winy, jego zwierząt lub z winy osób jego odwiedzających.
 12. Wynajmujący nie ponosi odpowiedzialności za utratę lub uszkodzenie rzeczy Gościa znajdujących się na terenie apartamentu.
 13. Dokonując rezerwacji, podpisania Karty meldunkowej (umowy), Gość niniejszym wyraża zgodę na umieszczenie i przetwarzanie jego danych osobowych, wyszczególnionych powyżej, wyłącznie dla celów realizacji usługi wynajmu apartamentu.